Wykaz podręczników na rok szkolny 2020/2021

Informacje » Wykaz podręczników na rok szkolny 2020/2021

Większość podręczników i zeszytów ćwiczeń zostanie zakupiona przez szkołę w ramach dotacji.

Rodzice we własnym zakresie zobowiązani są zakupić podręczniki do nauki języka niemieckiego oraz religii.

KLASA I

 

Lp.

Przedmiot

Tytuł

Autor

Wydawnictwo

1.

Edukacja wczesnoszkolna

„Nowi Tropiciele” – podręcznik

„Nowi Tropiciele” – ćw. jęz. polski

„Nowi Tropiciele” – ćw. matamatyka

A. Banasiuk,

E. Burakowska,

A. Burdzińska

J. Dymarska

A. Kamińska

M. Kołaczyńska

B. Nadarzyńska

WSiP

2.

Język angielski

„New English Adventure 1”

T. Lachowski

C. Bruni

M. Bogucka

Pearson

3.

Język mniejszości narodowej - niemiecki

„ich und du”

Marta Kozubska

Ewa Krawczyk

Lucyna Zastąpiło

PWN

4.

Religia

„Jestem dzieckiem Boga”

Red. ks. M. Wilczek

Św. Krzyża Opole

 
 

Klasa II

Lp.

Przedmiot

Tytuł

Autor

Wydawnictwo

1.

Edukacja wczesnoszkolna

„Nasza szkoła

Podręcznik do szkoły podstawowej”

M. Lorek

M. Zatorska

MEN

 

 

„Moje ćwiczenia”

J. Faliszewska

G. Lech

MAC/Juka

 

 

„Nasza szkoła matematyka

Podręcznik do szkoły podstawowej”

A. Ludwa

M. Lorek

MEN

 

 

„Moje ćwiczenia matematyka”

A. Opala

G.Lech

MAC/ Juka

2.

Język angielski

„New English Adventure 2”

T. Lachowski

C. Bruni

M. Bogucka

Pearson

3.

Język mniejszości narodowej - niemiecki

„ich und du”

Marta Kozubska

Ewa Krawczyk

Lucyna Zastąpiło

PWN

4.

Religia

„Poznajemy naszego Boga”

E. Bem, s. L.M. Pyrek

Św. Krzyża Opole

 

 

Klasa III

Lp.

Przedmiot

Tytuł

Autor

Wydawnictwo

1.

Edukacja wczesnoszkolna

„Nasza szkoła

Podręcznik do szkoły podstawowej”

M. Lorek

M. Zatorska

MEN

 

 

„Moje ćwiczenia”

J. Faliszewska

G. Lech

MAC Edukacja

 

 

„Nasza szkoła matematyka

Podręcznik do szkoły podstawowej”

"A. Ludwa

M. Lorek

MEN

 

 

„Moje ćwiczenia matematyka”

A. Opala

I Parlicka

MAC Edukacja

2.

Język angielski

„New English Adventure 3”

T. Lachowski

A. Worrall

M. Bogucka

Pearson

2.

Język mniejszości narodowej - niemiecki

„ich und du”

Marta Kozubska

Ewa Krawczyk

Lucyna Zastąpiło

PWN

3.

Edukacja wczesnoszkolna

„Nasza szkoła

Podręcznik do szkoły podstawowej”

M. Lorek

M. Zatorska

MEN

 

 

„Moje ćwiczenia”

J. Faliszewska

G. Lech

MAC Edukacja

 

 

„Nasza szkoła matematyka

Podręcznik do szkoły podstawowej”

A. Ludwa

M. Lorek

MEN

 

 

„Moje ćwiczenia matematyka”

A. Opala

I Parlicka

MAC Edukacja

4.

Religia

„Przyjmujemy Pana Jezusa”

E. Bem, s. L.M. Pyrek

Św. Krzyża Opole

 
 

Klasa IV

Lp.

Przedmiot

Tytuł

Autor

Wydawnictwo

 1.

Język polski

 „Nowe słowa na start”

Anna Klimowicz, Marlena Derlukiewicz

Nowa Era

2.

Język angielski

„English Class A1”

S. Zervas

C. Bright

A. Tkacz

Pearson

3.

Muzyka

„Lekcja muzyki 4”

G. Kilbach

Nowa Era

4.

Plastyka

„Do dzieła 4”

J. Lukas, K. Onak

Nowa Era

5.

Historia i społeczeństwo

 

 

 

6.

Przyroda

 

 

 

7.

Matematyka

„Matematyka z plusem”

M.Dobrowolska, M. Jucewicz, M. Karpiński, P. Zarzycki

GWO

8.

Informatyka

„Lubię to!”

Michał Kęska

Nowa Era

9.

Język mniejszości narodowej - niemiecki

„Wir smart 1”

Giorgio Motta

Ewa Książek-Kempa

Aleksandra Kubicka

Olga Młynarska

Katarzyna Sękowska

Ewa Wieszczeczyńska

LektorKlett

10.

Religia

„Zapowiedź zbawienia”

M. Baron, ks. Z. Waskin

Św. Krzyża Opole

 
 

Klasa V

Lp.

Przedmiot

Tytuł

Autor

Wydawnictwo

 1.

J. polski

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Język angielski

"English Class A1+"

J. Croxford

G. Fruen

A. Tkacz

Pearson

3.

Muzyka

 

 

 

4.

Plastyka

 

 

 

5.

Historia i społeczeństwo

 

 

 

6.

Przyroda

 

 

 

7.

Matematyka

 

 

8.

Zajęcia komputerowe

 

 

 

9.

Język mniejszości narodowej - niemiecki

 

 

 

10.

Religia

„Jezus Chrystus naszym Zbawicielem”.

ks. M. Wilczek, M. Baron, ks. Z. Waskin.

Św. Krzyża Opole

 
 

Klasa VI

Lp.

Przedmiot

Tytuł

Autor

Wydawnictwo

 1.

Język polski

Słowa na start.

 Kształcenie literackie i kulturowe.

Marlena Derlukiewicz

Nowa Era

 

 

Słowa na start.

Kształcenie językowe.

Anna Wojciechowska, Agnieszka Marcinkiewicz

Nowa Era

2.

Język angielski

"English Class A2"

 

S.Zervas

C. Bright

A. Tkacz

Pearson

3.

Muzyka

„Lekcja muzyki”

G. Kilbach

Nowa Era

4.

Plastyka

„Do dzieła.6”

J. Lukas, K. Onak

Nowa Era

5.

Historia i społeczeństwo

 

 

 

6.

Przyroda

 

 

 

7.

Matematyka

Matematyka z plusem

M.Dobrowolska, M. Jucewicz, M. Karpiński, P. Zarzycki

GWO

8.

Zajęcia komputerowe

„Lubię to!”

Michał Kęska

Nowa Era

9.

Język mniejszości narodowej - niemiecki

„Wir smart 3”

Giorgio Motta

Ewa Książek-Kempa

Aleksandra Kubicka

Olga Młynarska

Katarzyna Sękowska

Ewa Wieszczeczyńska

LektorKlett

10.

Religia

 

„Kościół wspólnotą zbawionych”

M. Baron, Z. Waskin

Św. Krzyża, Opole